Şahdem İnşaat

Hayal edilen hayranlık uyandıran iç mekanlarla tasarlanan nefes kesici mimarinin mükemmel bir karışımı

Kuruluşumuzdan bu yana, inşaat sektöründeki öncü firmalardan biri olarak kaliteli işler üretmek için sürekli çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri üretmek için projelerimize özenle yaklaşıyoruz. 

İnşaat projelerinde kalite, bütünlük ve zamanında teslimat konularında inanılmaz bir üne sahibiz. Eğitimli ve deneyimli personelimiz, her projeyi baştan sona tamamlamak için gerekli araç ve donanıma sahiptir. Sektördeki en son teknolojileri kullanarak, işimizi mümkün olan en yüksek kalitede tamamlıyoruz.

 

0 +
Yılı Aşkın Tecrübe
+
Tamanlanmış Proje
0 +
KONUT
+
İŞ YERİ

Misyon

İlgili bir topluluğun süregelen desteğinin B2B medyanın geleceği için ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındayız; bu, bilgi üretimi ve istihbarat sağlama konusunda izleyicilerden ilham alan bir yaklaşım sunmaya odaklandığımız anlamına gelir. Building ürün ve hizmet ailesi sayesinde, topluluğumuz artık dijital, basılı ve canlı platformlara yayılıyor ve sonuç olarak bir medya sağlayıcıdan daha fazlasıyız; birinci sınıf düşünce liderliği ve inovasyon için etkili bir merkeziz.

Vizyon

Daha da başarılı olmak ister misin? Öğrenmeyi ve büyümeyi sevmeyi öğrenin. Becerilerinizi geliştirmek için ne kadar çok çaba harcarsanız, alacağınız getiri o kadar büyük olur. İlk başta işlerin zor olacağını, ancak ödüllerin buna değeceğini anlayın. Birçoğumuza, hayatımızda değerli olan hemen hemen her şeyin ilk başta zor olduğu hatırlatılmalıdır.

Strateji

Yürümeyi öğrenmek başta zordu ama yavaş yavaş öğrendik ve artık zahmetsiz hale geldi. Aynısı bizim daha gelişmişlerimiz için de geçerli.

Ferah bir yaşam için

Şahdem İnşaat

Şimdi

Yeni Projelerimizi

Keşfetme Zamanı

İletişim ve Ulaşım

Bizlerle iletişime geçip projelerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Adres:

Namık Kemal Mahallesi Güzel Bahar Sk. No:2/4A Köseilyas Yolu Üzeri

Tel:

+90 532 220 98 97

E-mail:

info@sahdeminsaat.com

Sizinle İletişime Geçelim

    Gönderilen verilerimin toplanıp saklandığını kabul ediyorum.

    © Şahdem İNşaat. Tüm hakları saklıdır.